TÜM KAMPANYALAR

İlle De Jeep'im Olsun

İddaa Oynayarak Jeep Kazan | Oley.com İlle De Jeep'im Olsun

iddaa’dan oyuncularına yepyeni bir kampanya

13 Mart – 13 Mayıs 2015 tarihleri arasında, tek seferde 5 TL ve katları iddaa oynayanlar, çekilişle 1 adet Jeep Wrangler Rubicon, 5 adet 55'' Samsung Curved TV, 50 adet iPad Air 16GB WIFI kazanma fırsatı yakalıyor.

Kampanya Şartları:

1 adet Jeep Wrangler Rubicon

5 adet 55'' Samsung Curved TV

50 adet iPad Air 16GB WIFI hediyelerinden birini kazanmak için:


13 Mart – 13 Mayıs 2015 tarihleri arasında;

- Kampanyaya bu sayfa üzerinde bulunan "Kampanyaya Katılmak İstiyorum" butonuna tıklayarak katılın.

- Kampanyada elde ettiğiniz çekiliş haklarının geçerli olabilmesi için oley.com’da bulunan adres bilgilerinizin güncel olması gerekmektedir.

- Oley.com'da 5 TL ve katları tutarlarda iddaa kuponu yapın,

- Oynadığınız her 5 TL ve katı kupon için 1 adet çekiliş hakkı kazanın.

Örnek:

13 Mart – 13 Mayıs tarihleri arasında, farklı tarihlerde; 5 TL, 50 TL ve 250 TL tutarında iddaa kuponu oynadınız. Oynamış olduğunuz 5 TL değerindeki kuponunuzdan 1 adet, 50 TL değerindeki kuponunuzdan 10 adet ve 250 TL değerindeki kuponunuzdan 50 adet çekiliş hakkına sahip olursunuz.


Sıkça Sorulan Sorular ve Kampanya Yasal Metni

1. Bu kampanya yasal bir kampanya mıdır?

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 05/03/2015 tarih ve 58259698-255.01.02/638-1601 sayılı izni ile İnteltek İnternet Teknoloji Yatırım ve Danışmanlık Ticaret A.Ş tarafından düzenlenmektedir.


2. Kampanya hangi tarihlerde geçerli?

Kampanya 13/03/2015 (saat:00:00) - 13/05/2015 (saat 23:59) tarihleri arasında geçerlidir.


3. Kampanyada hangi ikramiyeler/hediyeler veriliyor?

Yapılacak çekiliş sonucunda;

1 adet 2015 model Jeep Wrangler Rubicon 2.8 200HP 5AT 4X4 DİZEL

5 adet Samsung 55H6870 140 Ekran Curved Led TV

50 adet Apple Ipad Air 16 GB Wi-fi verilecektir.


4. Kampanyaya genel koşulları nedir?

Kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelinde, iddaa bayilerinden veya resmi elektronik bayilerden 5 TL ve katları tutarında (her 5 TL için 1 çekiliş hakkı) iddaa oyunu oynadıklarında, iddaa biletinin üzerinde yer alan, sistem tarafından her bilete özgü ve tek olarak üretilen barkod numarasının ilk 30 hanesini, ad, soyad, adres, e-mail adresi ve telefon numarası bilgileri ile birlikte www.iddaa.com adresindeki “kuponum sağolsun” bölümü içerisindeki alana girerek veya cep telefonu ve tablet bilgisayarlardan “iddaa bilet sorgulama” uygulamasında ilgili biletin barkodunu okutup ad, soyad, adres, e-mail adresi ve telefon numarası bilgilerini girerek (hak ettikleri kadar çekiliş hakkı verilmek suretiyle) katılabileceklerdir. Resmi elektronik bayiler olan www.bilyoner.com, www.nesine.com, www.misli.com, www.oley.com, www.tuttur.com, www.birebin.com sitelerinden iddaa oyunu oynamış kişiler, her elektronik bayinin üyelerine sunduğu “kampanyaya katılmak istiyorum” butonuna, kampanya bitmeden 1 kez tıklayıp onay vermek koşulu ile herhangi bir işlem yapmadan otomatik olarak çekilişe katılacaktır.

Kampanya kaydı yapılmadan ikramiye ödemesi yapılmış iddaa biletleri ile kampanyaya katılım yapılamaz. Ad soyad, adres bilgilerinden herhangi biri eksik olan katılımlar çekiliş listesine dahil edilmeyecektir. Çekiliş sonunda ikramiyenin teslim edilebilmesi için ikramiye isabet eden (iddaa ikramiyesi çıkmamış veya iddaa ikramiyesi çıkmış olsa dahi iddaa bayisinden iddaa ikramiyesi alınmamış) biletin ibrazı zorunludur. Ancak, ödemesi yapılmış, bayiye teslim edilmiş bilete çekiliş sonucunda ikramiye isabet etmesi halinde talihliden bileti ibraz etmesi istenmeyecek, söz konusu bilet İnteltek tarafından temin edilecektir.


5. Oley.com'da oynadığım kuponun barkodunu iddaa.com'da giriş yaparak da kampanyaya katılım sağlayabilir miyim?

Aynı bilet numarasının 1’den fazla kullanılması durumunda ilk katılım dışındaki diğer katılımlar dikkate alınmayacaktır. Elektronik bayiler üzerinden oynanmış biletlerin www.iddaa.com üzerinden girişi yapılması halinde “elektronik bayi üzerinden yapılan giriş” dikkate alınacak, www.iddaa.com’dan yapılan giriş mükerrer kabul edilerek çekiliş listesine dahil edilmeyecektir.


6. Kampanyaya kimler katılabilir? Kampanyaya katılımda bir kısıtlama var mı?

iddaa(İnteltek) tarafından belirlenen kampanya katılım şartlarını yerine getiren her üye veya iddaa oyuncusu kampanyaya katılabilir. 18 yaşından küçükler, İnteltek çalışanları, tüm iddaa bayileri, elektronik bayilerin çalışanları ile Akro Tanıtım çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.


7. Çekiliş nerede ve ne zaman yapılacak?

Çekiliş 29/05/2015 Saat:11.00'de Akro Tanıtım Org. Toplantı Salonu Çınar sk.No.15 4.Levent Beşiktaş -İstanbul adresinde halka açık olarak yapılacaktır.


8. Çekiliş sonucunu nasıl öğrenebilirim?

Çekiliş sonuçları 03/06/2015 tarihinde Posta gazetesinde ve www.iddaa.com ve www.kimkazandi.com internet adreslerinde
ilan edilecektir.Kazananlara ayrıca posta yoluyla tebligat yapılacaktır.

Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.

9. İkramiye kazanırsam herhangi bir ödeme yapmam gerekiyor mu?

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Bu kampanyaya katılan herkes yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.