TÜM KAMPANYALAR

Bu Jeep'i Kazanabilirsin

İddaa'dan 10'uncu Yıl Hediyesi | Oley.com Bu Jeep'i Kazanabilirsin. Var Mısın iddaa'ya?

iddaa’dan oyuncularına 10’uncu yıl hediyesi

2004 yılından bu yana sporseverlere heyecan fırtınası yaşatan iddaa, 10‘uncu yılını özel bir çekiliş kampanyası ile kutluyor. 24 Ekim – 24 Aralık 2014 tarihleri arasında, tek seferde 3 TL ve katları iddaa oynayanlar, çekilişle Yeni Jeep Cherokee kazanma fırsatı yakalıyor.


Kampanya Şartları


Jeep Grand Cherokee kazanma şansını yakalamak için 24 Ekim 2014 – 24 Aralık 2014 tarihleri arasında;


- Kampanyaya bu sayfa üzerinde bulunan "Kampanyaya Katılmak İstiyorum" butonuna tıklayarak katılın.

- Kampanyada elde ettiğiniz çekiliş haklarının geçerli olabilmesi için oley.com’da bulunan adres bilgilerinizin güncel olması gerekmektedir.

- Oley.com'da 3 TL ve katları tutarlarda iddaa kuponu yapın,

- Oynadığınız her 3 TL ve katı kupon için 1 adet çekiliş hakkı kazanın.


Örnek:

24 Ekim- 24 Aralık tarihleri arasında, farklı tarihlerde; 3 TL, 30 TL ve 100 TL tutarında iddaa kuponu oynadınız. Oynamış olduğunuz 3 TL değerindeki kuponunuzdan 1 adet, 30 TL değerindeki kuponunuzdan 10 adet ve 100 TL değerindeki kuponunuzdan 33 adet çekiliş hakkına sahip olursunuz.


Sıkça Sorulan Sorular ve Kampanya Yasal Metni


1. Bu kampanya yasal bir kampanya mıdır?

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 22 /10/2014 tarih ve 40453693-255.01.02/3254-8243 sayılı izni ile İnteltek İnternet Teknoloji Yatırım ve Danışmanlık Ticaret A.Ş tarafından düzenlenmektedir


2. Kampanya hangi tarihlerde geçerli?

Kampanya 24/10/2014 (saat:00:00) - 24/12/2014 (saat 23:59) tarihleri arasında geçerlidir.


3. Kampanyada hangi ikramiyeler/hediyeler veriliyor?

Yapılacak çekiliş sonucunda 1 adet 2014 Model Jeep Cherokee 2.0 170hp 9ATX Longitude verilecektir.


4. Kampanyaya genel koşulları nedir?

Kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelinde, iddaa bayilerinden veya resmi elektronik bayilerden 3 TL ve katları tutarında (her 3 TL için 1 çekiliş hakkı) iddaa oyunu oynadıklarında , iddaa biletinin üzerinde yer alan, sistem tarafından her bilete özgü ve tek olarak üretilen barkod numarasının ilk 30 hanesini, ad, soyad, adres, e-mail adresi ve telefon numarası bilgileri ile birlikte www.iddaa.com adresindeki “iddaa 10 yaşında” bölümü içerisindeki alana girerek, veya cep telefonu ve tablet bilgisayarlardan “iddaa bilet sorgulama” uygulamasında ilgili biletin barkodunu okutup ad, soyad, adres, e-mail adresi ve telefon numarası bilgilerini girerek (hak ettikleri kadar çekiliş hakkı verilmek suretiyle) katılabileceklerdir. Resmi elektronik bayiler olan www.bilyoner.com, www.oley.com, www.birebin.com sitelerinden iddaa oyunu oynamış kişiler herhangi bir işlem yapmadan otomatik olarak çekilişe katılacaktır.

Bir bilet numarası ile kampanyaya 1 kez katılım yapılabilir, aynı bilet numarasının 1’den fazla kullanılması durumunda ilk katılım dışındaki diğer katılımlar dikkate alınmayacaktır.

Kampanya kaydı yapılmadan ikramiye ödemesi yapılmış İddaa biletleri ile kampanyaya katılım yapılamaz. Çekiliş sonunda ikramiyenin teslim edilebilmesi için ikramiye isabet eden (iddaa ikramiyesi çıkmamış veya iddaa ikramiyesi çıkmış olsa dahi iddaa bayisinden iddaa ikramiyesi alınmamış) biletin ibrazı zorunludur. Ancak, ödemesi yapılmış, bayiye teslim edilmiş bilete çekiliş sonucunda ikramiye isabet etmesi halinde talihliden bileti ibraz etmesi istenmeyecek, söz konusu bilet İnteltek tarafından temin edilecektir. Resmi elektronik bayiler üzerinden oynanan oyunlarda biletin ibraz edilmesi istenmez İptal edilen biletler ile yapılan katılımlar çekilişe dahil edilmeyecektir.

Biletin üzerindeki barkod numarasının veya bilet görselinin başta internet olmak üzere halka açık mecralarda yayınlanmaması, biletin kampanyaya kaydedilene kadar barkod numarasının kimseye söylenmemesi gerekmektedir. Biletin güvenliği bilet sahibinin sorumluluğundadır.

Kampanya sürecinde toplanan bilgiler tanıtım ve iletişim amaçlı olarak İnteltek tarafından kullanılabilir. Bu kampanyaya katılan herkes yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.

Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.


5. Kampanyaya kimler katılabilir? Kampanyaya katılımda bir kısıtlama var mı?

iddaa(İnteltek) tarafından belirlenen kampanya katılım şartlarını yerine getiren her üye veya iddaa oyuncusu kampanyaya katılabilir. 18 yaşından küçükler, İnteltek çalışanları, tüm iddaa bayileri, elektronik bayilerin çalışanları ile Akro Tanıtım çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.


6. Çekiliş nerede ve ne zaman yapılacak?

Çekiliş 07.01.2015 Saat:11.00'de Akro Tanıtım Org. Toplantı Salonu Çınar sk.No.15 4.Levent Beşiktaş -İstanbul adresinde halka açık olarak yapılacaktır.


7. Çekiliş sonucunu nasıl öğrenebilirim?

Çekiliş sonuçları 12.01.2015 tarihli Posta Gazetesi ve www.kimkazandi.com web adresinde ilan edilecektir. Kazanlara ayrıca posta yoluyla tebligat yapılacaktır.


8. İkramiye kazanırsam herhangi bir ödeme yapmam gerekiyor mu?

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.